Firma

O FIRMIE MM-TOOLS

Jako firma opierająca swoje codzienne działania na wieloletnim doświadczeniu wiemy, czego oczekują od nas właściciele nowoczesnych warsztatów i specjalistycznych pracowni. Precyzja to czynnik, który wyróżnia naszą ofertę na tle pozostałych, konkurencyjnych firm. MM-TOOLS to dystrybutor narzędzi marki Walter (maszyny, części i akcesoria) oraz odpowiedni partner dla wszystkich odpowiedzialnych, ambitnych oraz pragnących doskonalić swoją codzienną pracę warsztatów.

 

Dbając o bezpieczeństwo oraz efektywność pracy zdecydowaliśmy się zaufać jedynie najlepszym. Stąd też w naszej ofercie znalazły się narzędzia do obróbki skrawaniem marki Walter Titex oraz Prototyp. Naszym Klientom proponujemy profesjonalne rozwiązania w postaci solidnych, trwałych, wykonanych z odpornych na intensywną eksploatację materiałów elementów. Oferowane przez nas produkty pozwolą na wykonywanie nawet najtrudniejszych czynności wymagających od narzędzi do obróbki skrawaniem pełnej sprawności.

Obróbka skrawaniem CNC Bydgoszcz

WALTER

Firma Walter, założona w 1919 roku przez Richarda Waltera w Düsseldorfie, a od 1925 roku z siedzibą główną w Tübingen w Baden-Württemberg, stała się jednym z wiodących na świecie producentów precyzyjnych narzędzi do obróbki metali. Zatrudniająca około 3300 międzynarodowych pracowników firma z siedzibą w Tübingen ma klientów w ponad 80 krajach na całym świecie: są to renomowane firmy z sektora budowy maszyn i urządzeń, przemysłu motoryzacyjnego i energetycznego oraz przemysłu lotniczego i kosmicznego. Firma imponuje nie tylko innowacyjnymi narzędziami, ale także jako dostawca niestandardowych rozwiązań do kompletnej obróbki elementów, a także jako partner procesowy w zakresie wydajnych rozwiązań cyfrowych.

Dysponując około 45 tysiącami standardowych narzędzi do toczenia, frezowania, wiercenia i gwintowania, firma Walter oferuje szeroką gamę wysokiej jakości narzędzi precyzyjnych i narzędzi do obróbki skrawaniem marek kompetencyjnych Walter, Walter Titex i Walter Prototyp.

Walter